Bartek_Wasilewski
1 0 11 września 2009 Bartek_Wasilewski

Krótkie porównanie AXA OFE i Avivy OFE

Aviva OFE to spadkobierca Commercial Union, lidera na polskim rynku OFE pod względem sumy zgromadzonych aktywów. Aviva pozostaje też wiceliderem pod względem liczby klientów z bardzo małą stratą do prowadzącego ING OFE.

Jednak Aviva przeżywa trudne czasy. Niedawno odszedł z niej prezes Michał Szymański - nieoficjalnie dlatego, że firma przestała się rozwijać. Rzeczywiście, całkiem niedawno Aviva została prześcignięta przez ING pod względem liczby klientów, a sierpniowa sesja transferowa przyniosła odpływ klientów - aż 27,2 tysiące osób zrezygnowało z sług tego OFE.

Na przeciwległym biegunie znalazł się AXA OFE, który przyciągnął 32,3 tysiące nowych klientów.. To najlepszy wynik ze wszyskich. (link) To pozwoliło umocnić AXA pierwsze miejsce na rynku pod względem salda przyjęć nowych członków w ostatnich 12 miesiącach.

Wielka część naszych klientów to byli uczestnicy Avivy (CU OFE). Powody takich transferów są oczywiste - spójrzmy na wykres prezentujący zmianę wartości jednostek Avivy i AXA w przeciagu ostatnich 6 miesięcy: (źródło money.pl)

Wnioski nasuwają się same...

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o AXA OFE i porównać nasze wyniki z Twoim funduszem skontaktuj się ze mną: wasilewski.ego@gmail.com Możemy umówić się na spotkanie w Warszawie lub Malborku. Pozdrawiam

Bartosz Wasilewski

Zobacz też

Wasze komentarze

Komentarze moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto

Wasze komentarze
forum-kredytowe 4 września 2013 forum-kredytowe napisał:

Szkoda tylko, że już niedługo całkowicie zlikwidują ofe.


justinfinance 15 maja 2018 justinfinance napisał:

Niedrogi kredyt na poziomie 3%

Dajemy pożyczki od €10,000 do €10,000,000.00 euros. Nasze usługi są bezpłatne. Wystarczy wypełnić prosty formularz online, a jeśli się zakwalifikujesz, możesz uzyskać od tej firmy pożyczkę osobistą w wysokości do €50,000,000.00. Obowiązują warunki umowy. Skontaktuj się z nami dzisiaj, wysyłając e-mail na adres: unique2aal@gmail.com

Numer telefonu: +12542420879
E-mail: unique2aal@gmail.com